Sháním finance

Jak financovat rozjezd vlastního podnikání nebo nového projektu? Ukážeme vám správnou cestu.
Potřebujete peníze na rozjezd vlastního podnikání nebo projektu? Máte inovativní a škálovatelný produkt nebo službu s potenciálem uplatnění na mezinárodním trhu? Pomůžeme vám najít vhodný typ financování pro váš záměr.
Hledáte pro svou firmu investora?
Hledáte pro svou firmu investora?
My vás na setkání s ním připravíme. Máme vlastní investiční fond JIC Ventures a spolupracujeme s angel investory i investorskými skupinami.
Chcete získat grant?
Chcete získat grant?
Provedeme vás příležitostmi grantového financování a společně vybereme ten pravý pro váš záměr.

Příprava na investice a propojení s investory

Hledáte pro svou firmu investora, který s vámi bude sdílet radost z úspěchu a podpoří vás i ve složitých časech?

Příprava na investory

Nabízíme základní podporu při přípravě na komunikaci s investory. Dáme vám zpětnou vazbu na váš pitch deck, můžete si vyzkoušet prezentaci před investory nanečisto a poradíme vám, co vše čekat od investičního procesu.

Propojení s investory

Každoročně podporujeme formou konzultací desítky startupů a firem. Jsme v úzkém kontaktu s investory a pečlivě připravené klienty jsme schopni s nimi propojit. Zvýšíme tím šanci na získání důležitého kapitálu.

JIC Ventures

Protože své klienty dobře známe, víme, kdy se do nich vyplatí investovat. Právě proto jsme přišli s vlastním venture fondem JIC Ventures, kterým podporujeme rozvoj zajímavých firem, jako jsou třeba Wereldo, NenoVision, GINA software nebo Myco.

Grantové programy

Máte inovativní a škálovatelný produkt či službu s potenciálem uplatnění na mezinárodním trhu, a to minimálně ve fázi konceptu? Najdeme vhodný grant pro váš záměr, provedeme vás celým procesem podání žádosti a podpoříme vás při přípravě kvalitního projektu. Poskytneme vám data o trhu a technologických trendech ve vaší oblasti a propojíme vás se zahraničními partnery.

 

Prototypuj a ověřuj

Až 800 tisíc korun na vývoj prototypu inovativního produktu či služby a jejich ověření s pilotními zákazníky.

ESA BIC

50 tisíc euro pro začínající firmy vyvíjející nové produkty či služby založené na kosmických technologiích s podporou Evropské kosmické agentury.

EIC Accelerator

Až 2,5 milionu euro na dokončení vývoje a škálování průlomových inovací s potenciálem vytvořit nový nebo výrazně ovlivnit stávající trh.

EIT RawMaterials

EIT RawMaterials podporuje skrze své programy začínající podnikatele i zavedené firmy s ambicí měnit trh s nerostnými surovinami.

EIT Digital

EIT Digital podporuje inovace, vzdělávání a podnikavost v oblasti digitálních technologií.

Horizon Europe

Největší evropský program podporující výzkum a inovace s významným dopadem ve spolupráci s dalšími partnery ze zahraničí.

Kaskádové financování

Uživatelsky přívětivé financování ve výši do 100 tisíc euro poskytované přes projekty podpořené z programu Horizon Europe.

Eurostars

Až 12 milionů korun na vývoj inovativních produktů a služeb ve spolupráci s alespoň jedním zahraničním partnerem.

Kreativní vouchery

Na podporu spolupráce firem a zkušených kreativců dává náš KUMST s podporou města Brna až 100 000 Kč. 

Jsem tu správně?

Napište naší kolegyni Monice Vrbkové, která vám odpoví na jakékoli dotazy.


Zajímá vás více informací?

Jestli jste nenašli informace, které jste hledali, a rádi byste se zeptali na nějaké otázky, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám odpovíme nebo poradíme.


Odesláním formuláře berete na vědomí, že JIC, zájmové sdružení právnických osob jako správce zpracoval vaši emailovou adresu za účelem další komunikace týkající poskytování služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů a o tom, jak tento souhlas odvolat, naleznete v záhlaví webu.