Chci se rozvíjet

Ať už studujete, začínáte podnikat nebo máte zavedenou firmu, podpoříme vás v rozvoji podnikatelských dovedností.
Každý z nás má svůj osud ve svých rukách. My dáváme příležitost jít podnikatelskému osudu naproti. Motivujeme, inspirujeme, podporujeme i propojujeme. Vyberte si některou z našich aktivit, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikatelské schopnosti.
Pořádáme akce a soutěže, spolupracujeme s univerzitami, spojujeme s mentory
Pořádáme akce a soutěže, spolupracujeme s univerzitami, spojujeme s mentory
Vyberte si takový formát vzdělávání, který nejlépe pomůže vašemu projektu.
Vzdělávání pro všechny, kdo se chtějí rozvíjet
Vzdělávání pro všechny, kdo se chtějí rozvíjet
Drtivá většina akcí je zdarma a veřejně přístupná. Ve vzdělávání podporujeme studenty s podnikatelským nápadem i rozjeté firmy.

Vzdělávací akce

Každoročně pořádáme desítky akcí, od těch menších, skupinových pro lidi s podnikatelským nápadem a na startu podnikatelské kariéry až po úzce zaměřené eventy ve spolupráci s experty.

Dlouhodobé a intenzivní vzdělávací programy pro studenty

Pracujte na sobě dlouhodobě nebo přijďte na intenzivní kurz a získejte ucelený náhled nejen na podnikání.

#student: Nová generace

Několikaměsíční výběrový program plný přednášek, workshopů a mentoringu. V průběhu kurzu objevíš oblasti kreativity, leadershipu a osobního rozvoje.

#student: Startup Camp

Šestidenní intenzivní program plný práce na vlastním podnikatelském nápadu, setkávání s inspirativními lidmi a vědomostí z oblasti podnikání.

E-learning: JICskill

Videokurz, díky kterému získáš nové dovednosti, zjistíš, jak zrealizovat svůj nápad a lépe poznáš sebe, své dovednosti a hodnoty.

Univerzitní předměty

Zapiš si celosemestrální volitelný kurz na MUNI, VUT nebo MendelU.

Máte dotaz?

Neboj se zeptat Kristiny Unčovské, ona ti ráda poradí!

Studentské podnikatelské soutěže

Díky zpětné vazbě od zkušených podnikatelů a konzultantů můžete hned na začátku zjistit,na co se zaměřit – a případná výhra vám může pomoci s rozjezdem podnikatelského nápadu.

Soutěž na MUNI

Zapiš si celosemestrální volitelný kurz na MUNI. V průběhu kurzu se naučíš, jak přijít na vlastní podnikatelský nápad a jak ho rozjet v praxi.

Soutěž na VUT

Zapiš si celosemestrální volitelný kurz na VUT. V průběhu kurzu se naučíš, jak přijít na vlastní podnikatelský nápad a jak ho rozjet v praxi.

Soutěž na MendelU

Zapiš si celosemestrální volitelný kurz na MendelU. V průběhu kurzu se naučíš, jak přijít na vlastní podnikatelský nápad a jak ho rozjet v praxi.

Chci se připravit

Chcete-li se na podnikatelskou soutěž pořádně připravit, nebojte se napsat Veronice Rejškové!

Pro učitele: Chci zavést podnikavost do výuky

Výchova k podnikavosti připravuje žáky na zvládání rychlých a častých změn, které 21. století přináší do všech oblastí života.

Mentoring

Nabízíme podporu učitelům a ředitelům škol v rozvoji podnikavosti žáků formou profesního vedení, mentoringu a koučinku. Vytvářením prostoru pro sdílení a otevřenou komunikaci podporujeme rozvoj pedagogů pro zavádění podnikavosti do výuky

Podnikavá mysl

Podnikavá mysl je platforma, která podporuje pedagogy při výchově podnikavých žáků.

E-learning: JICskill

Videokurz, díky kterému žáci získají nové dovednosti, zjistí, jak zrealizovat svůj nápad, a lépe poznají sebe, své dovednosti a hodnoty.

Jsem tu správně?

Nebojte se zeptat Zuzany Uhlárové, ona vám ráda poradí!


Nenašli jste, co jste hledali?

Máte-li obecný dotaz o vzdělávání, kurzech, soutěžích nebo akcích, vyplňte formulář níže a Ivana se vám ozve.


Odesláním formuláře berete na vědomí, že JIC, zájmové sdružení právnických osob jako správce zpracoval vaši emailovou adresu za účelem další komunikace týkající poskytování služeb. Další informace ke zpracování osobních údajů a o tom, jak tento souhlas odvolat, naleznete v záhlaví webu.